Odkryj swój typ urody!

ikonki-10-e1633001347365.png

Makijaż

Wyznaję zasadę, że makijaż ma uwydatnić Twoje naturalne piękno. Ty decydujesz o jego intensywności, ja pomagam w doborze kolorystyki i zajmuję się jego dopasowaniem do Twojej urody. Wierzę w siłę makijażu i uważam, że dobrze nauczyć się chociażby jego podstaw.

Dzienny, wieczorowy, ślubny, biznesowy, fotograficzny? A może chcesz ze mną odkryć jego tajniki i podziałać na tym polu sama?

ikonki-08-e1633001330481.png

Analiza kolorystyczna

Odkryj ze mną, którym z 12 typów kolorystycznych jesteś. Jeśli zachodzisz w głowę, które kolory są ciepłe, a które chłodne,  czy pasują Ci te zgaszone, czy może bardziej nasycone, a także nie wiesz jak je ze sobą łączyć – zapraszam Cię do świata barw. Gwarantuję Ci nie tylko świetną zabawę, ale także otrzymasz ode mnie wiedzę, która sprawi, że Twoje kolorowe stylizacje odejmą Ci lat, wyeksponują atuty Twojej urody i sprawią, że wyróżnisz się z szarego tłumu.

ikonki-09b-e1633001596644.png

Stylizacja

Jeśli myślisz, że OSOBISTA STYLISTKA, to postać z kolorowych czasopism, a jej usługi zarezerwowane są dla gwiazd, to jesteś w błędzie. Oto jestem! Przeanalizuję Twoją sylwetkę, pokażę Ci, które z jej atutów powinnaś eksponować, przeglądnę szafę i zostawię w niej perełki, które kolorem i fasonem pasują do Ciebie, a jeśli tylko zechcesz pójdziemy razem na kawę i zakupy. Wchodzisz w to?

Odkryj swój typ urody

Basia retusz 3

Jak przygotować się do analizy kolorystycznej?

Usługa analizy kolorystycznej to złożony proces do którego warto się dobrze przygotować. Trzymaj się tych kilku zasad, a uzyskamy najlepsze efekty!

Na kilka dni przed analizą kolorystyczną unikaj wszelkich zabiegów kosmetycznych, które mogą sprawić, że Twoja cera zmieni kolor, np. zaczerwieni się pod wpływem kwasów lub peelingów.

Nie pij alkoholu. Niech dzień naszego spotkanie nie będzie tym, kiedy powinnaś odpocząć po „imprezie”. Brak odpowiedniej ilości snu, alkohol i ogólne zmęczenie sprawia zazwyczaj, że nasz naturalny koloryt się zmienia. Oczy mogą być przekrwione, cera blada lub ziemista, a podczas analizy bazujemy głównie na reakcji tych właśnie na kolor.

  •  

Wyśpij się i pij dużo wody.

Przyjdź w jasnym i neutralnym kolorystycznie ubraniu - nie chcemy aby ciemna bluzka prześwitywała przez jaśniejsze chusty.

Nie przychodź chora. Nie chodzi nawet o to, że możesz mnie czymś „poczęstować”, a bardziej o to, że nawet najmniejszy katar zaczerwieni nam oczy i nos i zmieni kolor karnacji

NIE MALUJ SIĘ . Tak, tak… na analizę powinnaś przyjechać bez makijażu, a demakijaż dzień przed spotkaniem powinien być wykonany bardzo dokładnie. Wykonanie demakijażu u mnie sprawi, że cera może być zaczerwieniona od tarcia. Pamiętaj, że niedokładnie zmyty tusz do rzęs czy czarna kredka mogą sprawiać wrażenie ciemniejszej oprawy oka.

Jeżeli to możliwe na czas analizy nie doklejaj sztucznych rzęs.

Basia_fot_retusz_1

Jak przygotować się do makijażu?

Wygląd naszego makijażu w dużej mierze zależy od wyglądu cery i dobrego samopoczucia.  Pamiętaj, aby przygotować się do makijażu stosując te wskazówki:

• Na dzień przed spotkaniem ze mną zrób peeling i maseczkę nawilżająca.

• Unikaj zabiegów kosmetycznych, które mogłyby podrażnić Twoją skórę lub oczy.

• Pij dużo wody i wyśpij się!

• Przyjdź bez makijażu, a w domu wykonaj podstawową pielęgnację.

• Jeśli planujesz czesanie, to wizyta u fryzjera powinna się odbyć ZAWSZE przed makijażem.

BUY NOW