Zmień swoje życie dodając koloru

Pani krocząca przodem, to kobieta, która wie, że ideały nie istnieją, ale potrafi wyeksponować swoje walory i zachwycić się sobą!

Czytaj więcej
Poznajmy się!

Cześć,

Nazywam się Basia Duszkiewicz i kocham kolory! Od ponad 5 lat z pasją działam w branży beauty.

Moją drogę  zawodową rozpoczęłam jako Make up artist. Dziś łączę najważeniejsze dla wyglądu i stylu kobiety obszary: make up i stylizację, które mają wspólny mianownik: KOLOR.

Jestem stylistką, makijażystką i kolorystką. Sprawiam, że kobiety odkrywają siebie w nowych barwach i rozkwitają na moich oczach!

To podstawa moich wszystkich pasji. Kolor w makijażu, kolor w stylizacji, ale również malarstwo akwarelowe, które nauczyło mnie łączenia barw. Widzę świat w kolorach i wiem, jak potrafią odmienić urodę, stan ducha i samopoczucie. Pracując z kobietami, szybko odkryłam, że dla wielu w garderobie istnieje tylko czerń i biel, a w kosmetyczce czerwień lub róż. Zmieniam to, wzmacniam odpowiednimi odcieniami i puszczam Panie Przodem! Niech zdobywają świat!

Garderoba to uzupełnienie wizerunku. Nadaje charakter osobie, czasem nawet wskazuje na jej rolę w społeczeństwie, nastrój lub lifestyle. Stylizacja musi być spójna z kobietą, a fason z jej cudownym ciałem. Wówczas dzieje się magia, która sprawia, że ciuchy stają się naszą drugą skórą!

Jeżeli kiedykolwiek marzyłaś o szafie, w której nie ma przypadkowych kolorów i fasonów, jeżeli marzysz o nauce makijażu, który podkreśli Twoje naturalne atuty, to świetnie, że tu trafiłaś, bo moją misją jest sprawić byś odkryła swój kolor, styl i odzyskała pewność siebie.

Długo traktowałam pracę z kolorem jako pasję. Robię to z serca do serca, bo lubię. Fasynuje mnie kolor i przemiana jaka dokonuje się w każdej kobiecie, którą zaczaruję moim pędzlem. Wreszcie otworzyłam przed sobą drzwi i powiedziałam: PANI PRZODEM!
Tak zaczęłam działać na pełnych obrotach, oferując Wam pakiet swoich talentów zapakowany w wyjątkowo kolorowe i kobiece usługi! 

Teraz te same drzwi chciałabym otworzyć przed Wami. To co? Panie przodem?

BUY NOW